logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Zostań wolontariuszem na Enea Bydgoszcz Triathlon
Dołącz do grona 150 wolontariuszy tworzących największy triathlon w Polsce. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 8 czerwca. Rejestrować można się na stronie: www.bydgoszcztriathlon.pl/wolontariat/. Zarejestruj się indywidualnie lub wspólnie ze znajomymi.


Wolontariat na imprezach sportowych to wyjątkowe przeżycie. Jako wolontariusz jesteś w samym centrum wydarzeń i w bardzo dużym stopniu tworzysz imprezę sportową. Możesz z bliska obserwować rywalizację najlepszych zawodników, ale także wspierać tych walczących ze swoimi słabościami.

Do wyboru praca w biurze zawodów, strefach żywieniowych, medalowych, strefach zmian, na trasach biegowych i kolarskich, poszukiwana jest także grupa do zadań specjalnych. Każdy z chętnych sam decyduje, w jaką strefę zawodów chce się zaangażować.

Na wolontariuszy, którzy zaangażują się w pomoc w organizację zawodów czekają:
specjalna koszulka funkcyjna Active Dry – Support Team,
osobiste środki ochrony w pakiecie #bezpiecznyWolontariusz
cykl przydatnych szkoleń,
upominki od partnerów zawodów,
certyfikat uczestnictwa w inicjatywie Wolontariatu Sportowego,
udział w imprezie podsumowującej,
dla chętnych: możliwość koordynacji pracy zespołu

Zapisywać można się już dzisiaj przez specjalne formularze: INDYWIDUALNIE lub GRUPOWO.

Informacje o Wolontariacie Sportowym są też dostępne na stronie projektu www.WolontariatSportowy.org i na www.BydgoszczTriathlon.pl.

O Enea Bydgoszcz Triathlon

Enea Bydgoszcz Triathlon to nie tylko największe sportowe wydarzenie w Bydgoszczy, ale także doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. 9-10 lipca 2022 na starcie stanie blisko 4 500 zawodników, których będzie wspierało 25 000 kibiców! Tutaj pozytywna energia uczestników spotyka się z profesjonalizmem i zaangażowaniem organizatorów. Efektem tych starań są tytuły Debiut Roku (2015) i Impreza Roku (2015, 2016, 2018) przyznane zawodom przez środowisko triathlonowe. Komplet informacji o zawodach znajduje się na www.BydgoszczTriathlon.pl.