Zostań wolontariuszem i wygraj koszulkę Lewego!

Zostań wolontariuszem podczas UEFA EURO U21 Polska 2017. Impreza po raz pierwszy odbędzie się w Polsce, a jednym z miast-gospodarzy jest Bydgoszcz. Wśród bydgoskich wolontariuszy rozlosujemy koszulki kapitana seniorskiej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego.

UEFA EURO U21 Polska 2017 odbędzie sie w dniach 16-30 czerwca.

To drugie, po seniorskim EURO, najważniejsze wydarzenie piłkarskie na Starym Kontynencie. Mistrzostwa do lat 21 zaplanowane zostały w dniach 16-30 czerwca 2017 r. Spotkania rozgrywane będą na stadionach w sześciu miastach: Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie i Tychach.

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i interesuje cię, jak od środka wygląda organizacja dużych wydarzeń sportowych, mamy propozycję. Zgłoś się do pracy w charakterze wolontariusza podczas przyszłorocznego turnieju. Wśród wolontariuszy, którzy zgłoszą się do obsługi spotkań rozgrywanych w Bydgoszczy, rozlosujemy pięć oryginalnych koszulek Roberta Lewandowskiego!

Organizatorem wolontariatu jest Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z UEFA i miastami-gospodarzami. Wolontariuszem może zostać każda chętna osoba, która najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkoleń ukończyła 18. rok życia. Po wysłaniu zgłoszenia z każdym kandydatem skontaktuje się lokalny koordynator wolontariatu i zaprosi na rozmowę rekrutacyjną, osobiście lub za pośrednictwem Skype'a. Ostateczne wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 28 lutego. W tym dniu każda osoba, która wyśle swoje zgłoszenie, otrzyma wiadomość mailową z informacją o wyniku rekrutacji.

Rekrutacja trwa do 31 grudnia 2016 roku. Szczegóły na stronie TUTAJ