logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Urodzinowe bieganie nad Kanałem
W niedzielę, 24 kwietnia odbędzie się symboliczna inauguracja sezonu biegowego. Tym razem pobiegniemy w malowniczej scenerii Kanału Bydgoskiego. Nie czekaj i zapisz się już dziś na urodzinowy bieg.


W tym roku spotykamy się nad Starym Kanałem Bydgoskim. Zależy nam na promocji tego urokliwego miejsca, jako znakomitego zakątka dla miłośników aktywnego wypoczynku. Trasa o długości 5 km prowadzić będzie głównie parkowymi alejkami. Miejsce startu i mety znajdziecie na polanie przy ul. Bronikowskiego.

Tereny zielone przy ul. Bronikowskiego – ścieżki spacerowe Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim (strona południowa) – ul. Wrocławska - ścieżki spacerowe Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim (strona północna) – ul. Bronikowskiego - Tereny zielone przy ul. Bronikowskiego

Zapisy ruszyły 14 lutego, do tej pory zapisało się niemal 400 biegaczy. W sumie przygotowaliśmy 1500 pakietów startowych. Udział w biegu jest płatny. Bawcie się i świętujcie z nami, na sportowo! Bydgoski Bieg Urodzinowy odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia o godz. 15.00.

Zapisy dostępne TUTAJ.