Przed nami II edycja Bydgoskiej Wyspy Siatkówki

Chcesz zagrać w jednej drużynie z bydgoskimi siatkarkami, lub siatkarzami? Nic prostszego. Zapraszamy w sobotę na Wyspę Młyńską. Atrakcji nie zabraknie.

To już II edycja Bydgoskiej Wyspy Siatkówki. Imprezę wspólnie organizują dwa kluby z naszego miasta - Polskie Przetwory Pałac i BKS Visła Proline. Zawodniczki i zawodnicy z obu drużyn pojawią się w sobotę na Wyspie Młyńskiej. Po oficjalnej prezentacji przyjdzie czas na Super Mecz siatkówki plażowej. Wszyscy chętni będą mogli zagrać w jednej drużynie wspólnie z siatkarkami i siatkarzami. Organizatorzy zaplanowali również amatorski turniej w siatkówce plażowej. A to nie koniec atrakcji. Będą konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci i Sprawnościowa Rodzinna Sztafeta.
Początek imprezy na Wyspie Młyńskiej o godz. 11. Wstęp wolny.
Zanim fani siatkówki pojawią się na imprezie będą mogli obejrzeć w akcji bydgoski zespół BKS Visła Proline. W czwartek i w piątek w hali Immobile Łuczniczka rozegrany zostanie turniej towarzyski. Podopieczni Michała Masnego rywalizować będą z Gwardią Wrocław, Mickiewiczem Kluczbork i niemieckim Netzhoppers KW. Spotkania odbywać się będą w czwartek (godz. 17 i 20) oraz piątek (13, 15.30). Wstęp wolny.