Koniec sezonu rowerowego? Nic z tego! Zapraszamy do rywalizacji!

Na dworze coraz chłodniej, poranki witają przymrozkiem, wieczorne mgły i deszczowe dni nie ułatwiają aktywności na świeżym powietrzu. Jednak trudno nam rozstać się z rowerem. Wypatrujemy złotej polskiej jesieni, szukając sposobności na rowerowe wycieczki. A może w ogóle nie odstawiacie swojego jednośladu na czas niesprzyjającej aury? Tym lepiej bo mamy dla Was konkurs!

Dla wszystkich miłośników rowerów, którym niestraszna jesienna słota, przygotowaliśmy specjalną dwutygodniową rywalizację pn. „Nie-oficjalne zakończenie sezonu”.
W ten sposób postanowiliśmy zagrzać Was do rowerowej aktywności w towarzystwie jesiennej aury oraz uczcić zbliżające się Międzynarodowe Święto Roweru (24 października).
Rywalizacja potrwa w dniach 18-31 października br.

Jak dołączyć do rywalizacji?
Rywalizacja ma charakter otwarty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta”  i dołączyć do akcji w zakładce „Rywalizacje”. Dołączyć do zabawy można będzie od momentu jej udostępnienia w aplikacji, do ostatniego dnia października. Wykonując trening należy włączyć aktywność jazda na rowerze lub kolarstwo i ruszyć w drogę.

Żadna rywalizacja nie obędzie się bez nagród
Tym razem postanowiliśmy nagrodzić pierwsze trójki w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+. Nagrodami w rywalizacji są koszulki rowerowe. Ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny w panelu „Rywalizacje” w aplikacji.

Szczegóły w regulaminie