logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Bydgoski Bieg Urodzinowy. Ruszyły zapisy!
Otwieramy zapisy na symboliczną inaugurację sezonu biegowego w Bydgoszczy. W tym roku pobiegniemy w niedzielę 24 kwietnia. Świętuj na sportowo nadanie praw miejskich grodu nad Brdą.


Tym razem spotykamy się nad Starym Kanałem Bydgoskim. Zależy nam na promocji tego urokliwego miejsca, jako znakomitego zakątka dla miłośników aktywnego wypoczynku. Trasa o długości 5 km prowadzić będzie głównie parkowymi alejkami. Miejsce startu i mety znajdziecie na polanie przy ul. Bronikowskiego.

Tereny zielone przy ul. Bronikowskiego – ścieżki spacerowe Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim (strona południowa) – ul. Wrocławska - ścieżki spacerowe Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim (strona północna) – ul. Bronikowskiego - Tereny zielone przy ul. Bronikowskiego

Zapisy ruszyły, w poniedziałek 14 lutego. Potrwają miesiąc. W sumie przygotowaliśmy 1500 pakietów startowych. Udział w biegu jest płatny. Bawcie się i świętujcie z nami, na sportowo! Bydgoski Bieg Urodzinowy odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia o godz. 15.00.

Zapisy dostępne TUTAJ.