RSP2024 - Rajd Rowerowy do Pruszcza

Stary Rynek
Polecane
Stary Rynek

22 czerwca zapraszamy na rajd z Bydgoszczy spod Ratusza na Starym Rynku do Pruszcza. Trasa liczy około 33 km przez Osielsko, Nekle, Kotomierz, aż na boisko w Pruszczu.

Rajd rozpocznie się o godzinie 10:00 sprzed Ratusza na Starym Rynku w Bydgoszczy.

Limit uczestników jak zawsze wynosi 150 miejsc, a koszt udziału to 5 zł - w ten sposób chcemy uniknąć blokowania zapisów dla osób, które rzeczywiście z nami pojadą.

Na miejscu wybierzemy dwie osoby, które otrzymają od Nas upominki niespodzianki!

Podobnie jak w ubiegłym roku spośród osób, które wezmą udział we wszystkich rajdach wybierzemy na ostatnim jedną, która otrzyma Voucher od Centrumrowerowe.pl w wysokości 500 zł.

Link do zapisów: b4sportonline.pl/aktywne_miasta/

Dołączcie do nas i razem odkrywajmy uroki jazdy na dwóch kółkach przez malownicze tereny.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl