Przedstawiciele miast partnerskich na spotkaniu w ratuszu

Przedstawiciele miast partnerskich: Czerkasów, Krzemieńczuka oraz Pitesti, uczestniczący w Światowej Konferencji Kanałów 2024, spotkali się w ratuszu z zastępcą prezydenta Łukaszem Krupą.

W spotkaniu wzięli udział: Constantina Ciobanu (Kierowniczka Działu Public Relations, SC Apa Canal 2000 SA Pitesti), Maria Gava (Kierowniczka Wydziału Inwestycji, Urząd Miasta Pitesti), Tetiana Proshakina (Zastępczyni Dyrektora Przedsiębiorstwa Komunalnego „Instytut Rozwoju Krzemieńczuka”), Svitlana Pyshchyta (Szefowa Kancelarii Mera Krzemieńczuka) oraz Serhiy Otreshko (Dyrektor Wydziału Infrastruktury Drogowej i Ekologii Urzędu Miasta Czerkasy). Podczas spotkania z wiceprezydentem Łukaszem Krupą rozmawiano na temat dotychczasowej współpracy miast oraz perspektywach na jej rozwój i realizację wspólnych projektów partnerskich. Po spotkaniu w ratuszu goście udali się na spotkanie do Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5, gdzie zapoznali się z formami wspierania przez Miasto idei proobywatelskich, prospołecznych, lokalnych liderów i wolontariuszy zaangażowanych w działania dla mieszkańców miasta Bydgoszczy i na rzecz naszego miasta.