Rzeka Muzyki. Zabrzmią przeboje Zbigniewa Wodeckiego

To będzie wyjątkowy koncert. Związani z Bydgoszczą młodzi artyści zaśpiewają piosenki Zbigniewa Wodeckiego, jednego z najwybitniejszych polskich muzyków.

Tegoroczna Rzeka Muzyki pożegna się z publicznością mocnym akordem. Już w tę niedzielę w amfiteatrze Opery Nova odbędzie się wyjątkowy koncert w wykonaniu uczestników Konkursu Wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego z towarzyszeniem zespołu pod kier. Piotra Dąbrowskiego.

Największe przeboje jednego z najwybitniejszych polskich muzyków zaśpiewają uzdolnieni artyści związani z Bydgoszczą: Marta Jastrząbek, Anna Federowicz i Mateusz Wiśniewski. Zapraszamy już w niedzielę (28.08, godz. 19). Wstęp wolny.

Koncert "Tribute to Wodecki" będzie pożegnaniem z Rzeką Muzyki w 2022 roku. Przypomnijmy, że w tym roku na scenie amfiteatru przy Operze Nova dla bydgoszczan zaśpiewali: Izabella Trojanowska, Joanna Aleksandrowicz, Monika Kuszyńska, Magdalena Kumorek, Mariusz Ostrowski, który porwał publiczność wykonując piosenki Krzysztofa Krawczyka, Aga Zaryan, czy ostatnio Magda Steczkowska. Na każdym z koncertów amfiteatr wypełniony był po brzegi. Festiwal Rzeka Muzyki odbywa się dzięki wsparciu Miasta Bydgoszcz.