Polskie miasta ponownie we wspólnej akcji promocyjnej! #MiastowMiasto

Czekamy na wakacje 2021! Duża część Polaków decyduje się na spędzenie lata w kraju. Od kilkunastu dni hotele, restauracje i atrakcje turystyczne w całej Polsce przystosowują się do nowych regulacji i wracają do działalności. Polskie miasta biorące udział w kampanii są już gotowe na bezpieczne przyjęcie powracających turystów.

Założeniem działań kampanijnych jest podtrzymanie zainteresowania podróżami krajowymi wśród odbiorców profili Facebookowych miast. W ramach akcji prowadzonej w social mediach promowane będą najciekawsze atrakcje i obiekty turystyczne w różnych zakątkach naszego kraju, takie jak: muzea, instytucje kultury, obiekty noclegowe, parki rozrywki, centra handlowe, galerie sztuki czy wydarzenia.

- Miniony rok był bardzo trudny dla wieku branż, w tym turystycznej. Mam nadzieję, że podjęta przez miasta inicjatywa będzie atrakcyjną formą wzajemnej promocji i pomoże pobudzić krajową turystykę. Zachęcam do skorzystania z oferty bydgoskich hotelarzy, restauratorów, instytucji kultury czy obiektów sportowych. Zapraszam serdecznie do Bydgoszczy - miasta, które rozwija się nad rzeką, zachwyca Wyspą Młyńską i mnóstwem terenów zielonych. Każdemu z nas przyda się chwila oddechu po tym trudnym, wyczerpującym roku  – mówi Rafał Bruski, prezydent Bydgoszczy.

W akcji #MiastowMiasto uczestniczą:
- Warszawa
- Wrocław
- Katowice
- Kraków
- Łódź
- Poznań
- Lublin
- Białystok
- Gdańsk
- Szczecin
- Bydgoszcz

Kampania wystartowała 22 maja postem zapowiadającym akcję. Co tydzień w sobotę będą pojawiały się wpisy dotyczące poszczególnych miast wraz z zachęcającymi zdjęciami i opisami. Akcję wspiera Unia Metropolii Polskich.