Kalendarium imprez
Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim - „Zaczytane Bielawy”

Już 14 października o godz. 17:00 w Bibliotece na Bielawach spotkamy się po raz piąty w ramach projektu „Zaczytane Bielawy”, realizowanego dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu.
Naszym wyjątkowym gościem będzie Robert Małecki – jeden z najpopularniejszych polskich autorów powieści kryminalnych, mistrz budowania napięcia i nagłych zwrotów akcji.
Zdobył serca czytelników m.in. trylogią z Markiem Benerem i znakomicie przyjętymi thrillerami: „Żałobnica”, „Zmora”, „Wstyd”, czy „Najsłabsze ogniwo”.
To doskonała okazja, by spotkać się z pisarzem, posłuchać o kulisach powstawania jego książek i zadać własne pytania.
Kiedy?
14.10.2025 (wtorek), godz. 17:00
Gdzie?
Biblioteka na Bielawach
ul. Powstańców Wielkopolskich 26
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 06.10.2025 r. w bibliotece na Bielawach.
Zapraszamy serdecznie!
Zadanie realizowane dzięki dofinansowaniu z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.
______________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.
Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl