Zboczem bydgoskim - od Wzgórza Bismarcka do Szwajcarii

Stary Rynek
Bezpłatne
Stary Rynek

Zapraszamy na malowniczy spacer, który poprowadzi nas z jednego z najbardziej charakterystycznych punktów widokowych w Bydgoszczy – Wzgórza Wolności, aż na Wzgórze Henryka Dąbrowskiego. To doskonała okazja, aby podziwiać panoramę miasta, poznać jego historię oraz odkryć urokliwe zakątki skryte między tymi dwoma wzgórzami.

Podczas spaceru dowiemy się o historii obu wzgórz, ich roli w rozwoju miasta oraz o wydarzeniach, które miały miejsce na tych terenach. Przewodnik opowie o tym, jak zmieniała się przestrzeń Bydgoszczy, jakie znaczenie miały te miejsca dla mieszkańców i jakie funkcje pełnią dziś.

Przewodnik: Filip Krauze
Data: 8 grudnia 2024
Start: Stary Rynek, godz. 10.00
Organizator nie wymaga zapisów ani opłat za udział w spacerze. Wystarczy przyjść i być z nami.

Wydarzenie powstaje dzięki wsparciu firmy Apro Investment.

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl