ROZ-DŹWIEK - zdarzenie dźwiękowe - Qba Janicki / Adam Kempa / Mateusz Lubiewski / Grzegorz Pleszyński

2024-08-09 19:00
2024-08-09 21:00
Bydgoszcz, Galeria Pleszynski Kobra, ul. Kościuszki 27

Bezpłatne

9 sierpnia w Galerii Pleszynski Kobra, mieszczącej się w historycznym budynku dawnych Pomorskich Zakładów Przemysłu Skórzanego „Kobra”, odbędzie się niezwykłe spotkanie z udziałem bydgoskich artystów, będące wynikiem dwudniowej rezydencji artystycznej. Czy efektem finalnym będzie koncert, czy malowanie obrazów, a może coś na przecięciu tych dwóch dziedzin sztuki, okaże się w dniu prezentacji.

Więcej informacji:
www.wetmusic.pl/rozdzwiek
www.facebook.com/nowasztukawetmusic
www.instagram.com/fundacjawetmusic

ROZ-DŹWIĘK jest częścią projektu "The Platform of Newly Transgressive Sounds" wpisanego do aplikacji Miasta Bydgoszczy w ramach ubiegania się o wejście do Sieci Miast Kreatywnych UNESCO.  Projekt realizowany jest ze środków programu Bydgoszcz Miasto Muzyki Unesco.

Projekt jest realizowany przez Fundację Nowa Sztuka WET MUSIC i stanowi część The Platform of Newly Created Transgressive Sounds, którego współtwórcami są również MÓZG FOUNDATION – Fundacja Muzyki Współczesnej i Form Interdyscyplinarych oraz Fundacja Polskiej Muzyki Kameralnej ART MINTAKA.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl