FESTIWAL ARCHITEKTURY

2024-05-10 20:00
Młyny Rothera
Młyny Rothera

Jest to wydarzenie organizowane przez Politechnikę Bydgoską i pracowników Katedry Architektury i Urbanistyki Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska (WBAiIŚ). Wystawa potrwa do 25 maja.

TEMAT RZEKA to tegoroczna nazwa wystaw, konferencji oraz warsztatów na których to zostaną zaprezentowane prace studentów, architektów, rzeźbiarzy i artystów.

Cel to spotkanie architektów i osób zajmującej się kształtowaniem przestrzeni oraz wymiany myśli w ujęciu interdyscyplinarnym. Obejmuje on grupę zagadnień z szeroko pojętą problematyką sztuki i techniki w architekturze, zagadnieniach kształtowania przestrzeni miast i zespołów krajobrazowych.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl