Koncert Infinito Quintet

Zakład? klubokawiarnia
Zakład? klubokawiarnia

Informacje od Organizatora:
Już w niedzielę, 26.03.2023 o godzinie 18.00 w Klubokawiarni ”Zakład?” odbędzie się kolejny koncert INFINITO QUINTET z cyklu „Muzyka łączy pokolenia”.
W repertuarze znajdą się utwory znanych wykonawców i zespołów, takich jak m.in. ABBA, REPUBLIKA, KAYAH, czy zespół SKALDOWIE. Usłyszeć można będzie również muzykę filmową. Aranżacjami zajął się nasz pianista, Daniel Pradella, Emma Kluczyńska oraz Tomasz Cywiński.
Wstęp wolny - ilość miejsc jest ograniczona, gwarancją wejścia na koncert jest zaznaczenie swojego udziału w wydarzeniu.
Koncert zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszcz.

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl