logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Teatrzyki dla dzieci na okrągło w CH Rondo - Lodowa Kraina

2023-02-25 11:00
2023-02-25 15:00
Centrum Handlowe Rondo
Dla dzieci
Centrum Handlowe Rondo

Informacje od Organizatora:
W lutym zapraszamy na kolejny teatrzyk w zimowym klimacie! Spotkamy się tradycyjnie przed sceną w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00.
Jaką historię tym razem przedstawią aktorzy? Zajrzyj do nas i przekonaj się!
Obejrzyj niesamowitą opowieść z Lodowej Krainy! Spektakl w wykonaniu grupy Krak-Art przeniesie Cię do świata pełnego śniegu, lodu i niezwykłych przygód. Mieszkają tam w pewnym królestwie dwie siostry – Anna i Elza. Mimo, że w dzieciństwie były ze sobą bardzo blisko, z czasem ich więź zaczyna się rozpadać. Elza odsuwa się od siostry i staje się zamknięta w sobie. Pewnego dnia do krainy nadciąga zima stulecia i wtedy okazuje się, że przyczyną wielkich mrozów jest niezwykła moc Elzy. Jak zachowa się Anna, gdy odkryje tajemnicę siostry? Obejrzyj i dowiedz się, jak siła miłości topi największe lody!
Weź udział w zimowych warsztatach! Co można wyczarować ze zwykłej waty i patyczków? Przyjdź na warsztaty tuż po przedstawieniu, a przekonasz się, że można z nich zrobić coś pięknego! Nasi animatorzy pomogą Ci ze zwykłych rzeczy wyczarować niezwykłe cuda, niczym z Lodowej Krainy.
Zbieraj pieczątki i odbieraj literki Rondelki! Przygotowaliśmy jedną literkę na kwartał, zatem od stycznia do marca możesz odebrać literkę R. Po każdym spektaklu i warsztatach warto jednak zebrać kolejną naklejkę do dzienniczka, bo dzięki zebraniu 12 naklejek masz szansę na wygranie wycieczki do parku wodnego Suntago!
Zajrzyj do Lodowej Krainy i baw się świetnie na okrągło w Centrum Handlowym Rondo!

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl