(Nie)winne podróże kulinarne!

Park Hotel
Park Hotel

Informacje od Organizatora:
NIEWINNE PODRÓŻE KULINARNE. Będzie to pierwsze z cyklu spotkań winno - kulinarnych, podczas których, zabierzemy Was w dalekie zakątki całego świata. Wspólne gotowanie to coś więcej niż wyjście do restauracji. To założenie fartucha zamiast marynarki, to wspólne mieszanie w garnkach z kieliszkiem wyśmienitego wina w dłoni, to niebanalny sposób na spędzenie wolnego czasu oraz niezapomniana rozrywka dla każdego. Ciekawi jesteście gdzie zabierzemy Was podczas pierwszych warsztatów? Zaczynamy od hiszpańskiej paelli w połączeniu z oryginalnymi winami z półwyspu iberyjskiego. Do paelli z przewagą owoców morza serwujemy białe, aromatyczne wino z typowych dla katalonii odmian garnacha blanca i macabeo. Gładkość, świeżość, intensywny owoc i odrobina ciała świetnie zrozumieją się z krewetkami, małżami i kalmarami.
Liczba miejsc ograniczona!

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl