KONCERT "PANZENFLOWER" "TOMIGAN"

Basement Wine & Beer
Basement Wine & Beer

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy serdecznie na koncert dwóch zespołów rockowych.
*TOMIGAN, to brodnicko-toruński kwintet pasjonatów dobrego, rockowego grania. Muzyka TOMIGAN, to szeroko rozumiany rock and roll, zaserwowany klasycznie bez zbędnych upiększaczy. Utwory głównie opierają się na energii, gitarowych riffach i mocnych, rockowych wokalach. Słuchacz otrzymuje solidną dawkę rockowego grania bez niepotrzebnej kalkulacji. W kwietniu 2021 roku grupa zarejestrowała dwa pierwsze nagrania, które można odsłuchać w sieci. Następnie wiosną 2022 roku, zespół otrzymał nominację do plebiscytu ,,Toruńskie Gwiazdy ‘’ w kategorii ,,Nadzieja Roku” i zajął w nim drugie miejsce. Obecnie TOMIGAN koncertuje i pracuje nad materiałem na debiutancki album.
W skład TOMIGAN wchodzą:
Monika ,, Moona " Wieczyńska – śpiew
Michał Parszyk - gitara elektryczna ( solowa )
Kamil Grela - gitara elektryczna
Maciej Smogorzewski - gitara basowa
Paweł Laskowski - perkusja
**PANZENFLOWER to wciąż świeży projekt na rockowej mapie Polski, ale tworzą go muzycy, którzy już od dawna ogrywali się na scenach klubów muzycznych w całym kraju. Nic zatem dziwnego, że nagrania z pierwszej płyty formacji absolutnie nie brzmią jak twórczość debiutantów. Nawiązują zarówno do twórczości legend polskiego rocka, jak i do luzackiego, gitarowego, amerykańskiego rocka lat 90., co może – choć nie musi – być efektem tego, że tworzący zespół muzycy pochodzą z różnych pokoleń. To, co jako pierwsze rzuca się w uszy, to niezwykła melodyjność muzyki Panzerflower. To utwory, które zostają w głowie już po pierwszym odsłuchu i mają wszelkie szanse zawojować rockowe listy przebojów w naszym kraju, bo zawierają absolutnie wszystko, co mieć powinien dobry, radiowy rock.
WSTĘP 10ZŁ- PRZEDSPRZEDAŻ
15 ZŁ- W DNIU KONCERTU

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl