Wieczór polskiego ROCKA!

Fabryka Lloyda
Fabryka Lloyda

Informacje od Organizatora:
Już 22 października zapraszamy na drugi wieczór polskiego ROCKA w Lloydzie!
Tego wieczoru usłyszycie ze sceny największe hity zespołów: "Kobranocka", "Sztywny pal Azji", "Republika", "Maanam" oraz "Lady Pank".
Otwarcie: 18:00
Start Koncertu : 20:00
Bilet ---> bkb.pl/79974-d2c79
goingapp.pl/.../wieczor.../pazdziernik-2022
I Pula - 60zł
II Pula - 70zł
Na scenie wystąpi dla Państwa na żywo zespół "1984" : Michał Skoczek - wokalista szerzej znany w bydgoskim środowisku muzycznym. To również autor tekstów i muzyki. Swoje uznanie zdobył biorąc udział w niezliczonej ilości lokalnych koncertów, co zaowocowało wspólnymi koncertami u boku cenionych artystów takich jak: Marek Piekarczyk, Maciej Balcar, Grzegorz Skawiński, Zbigniew Krzywański, czy Kasia Kowalska. Jacek Szafraniec - sesyjny basista/ kontrabasista, kompozytor, producent, członek zespołu Anny Dąbrowskiej. Waldemar Franczyk - zainteresowania muzyką rozrywkową w połączeniu z doświadczeniem i warsztatem muzyki klasycznej i współczesnej pozwalają mu na poruszanie się w wielu nurtach muzycznych. Obecnie jest wykładowcą klasy perkusji w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, nauczycielem w Szkole Muzycznej I st. w Chełmży oraz w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu na Wydziale Jazzowym. Rafał Karasiewicz - kompozytor, pianista, aranżer i producent. Oprócz ożywionej działalności koncertowej, czynnie udziela się jako pedagog m. in. we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Studium Musicalowym przy Teatrze Muzycznym Capitol i od 2013 roku podczas corocznej edycji Warsztatów Bluesowych w Puławach. Tomasz Pacanowski - jest czynnym muzykiem koncertującym oraz studyjnym, zajmuje się również kompozycją ,pracuje także w studio nagraniowym oraz jako pedagog. Wielokrotnie odwiedzał z koncertami Azję, Amerykę Północną oraz Europę. Podczas pracy artystycznej współpracowałem na scenie i w studio z wieloma rodzimymi artystami.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl