logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Bydogska Masa Krytyczna - X Bydgoskie Święto Cykliczne

2022-06-12 10:00
2022-06-12 16:00
Stary Rynek
Sport
Stary Rynek

12 czerwca 2022 roku zapraszamy na X Bydgoskie Święto Cykliczne. Impreza ma charakter rajdu rowerowego połączonego z piknikiem rodzinnym w Ostromecku.

Święto Cykliczne zrodziło się ponad dekadę temu jako ogólnopolska idea łącząca największe miasta Polski. W tym samym czasie w wielu punktach na mapie naszego kraju odbywały się rajdy rowerowe połączone z promocją ruchu rowerowego i nastawieniem na aktywny wypoczynek. Z czasem liczba miast zaangażowanych w tę akcję zaczęła maleć, ale w Bydgoszczy wszystko pozostaje bez zmian! 12 czerwca zapraszamy Was na X Bydgoskie Święto Cykliczne! Uwierzycie, że to już okrągły jubileusz?

Rowerem na piknik w Ostromecku

W drugą niedzielę czerwca startujemy o godz. 10:00 ze Starego Rynku, skąd przez Bydgoszcz przejedziemy do   Zespołu Pałacowo-Parkowego w Ostromecku. Każdy uczestnik   w trakcie zapisów   wybiera zestaw: bez posiłku (20 zł) lub z posiłkiem – grillowaną kiełbaską (30 zł). Poza bonem na posiłek w zestawie startowym znajdziecie:

     

  • pamiątkową koszulkę techniczną (dla pierwszych 100 osób),
  • rowerowy gadżet (dla osób z numerami 101 – 200),
  • imienny numer startowy,
  • możliwość wzięcia udziału w konkursach z cennymi nagrodami,
  • ubezpieczenie.
  •  

Na zakończenie po przyjeździe do Ostromecka będzie można odpocząć w cieniu zabytkowego pałacu i wziąć udział w szeregu przygotowanych przez nas atrakcji. Planujemy zorganizowanie konkursów z główną nagrodą w postaci roweru, na dzieci natomiast będą czekali animatorzy. Nie zabraknie też bezpłatnych przeglądów rowerów. X   Bydgoskie Święto Cykliczne   z pewnością będzie wyśmienitą zabawą! 

Pracujemy jeszcze nad kolejnymi atrakcjami tak, aby wzbogacić tę dziesiątą edycję. Zapraszamy do współpracy firmy, które chcą zaprezentować się podczas tej imprezy lub wzbogacić zestawy startowe. 

Osoby zainteresowane współpracą lub mające problem z zapisami prosimy o kontakt: e-mail:  kontakt@masa.bydgoszcz.pl , tel. 507 936 418.   Zapisy – kliknij link.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków   Miasta Bydgoszc

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl            
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl