logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Spektakle dla dzieci: "Gadulińskie" oraz "Mała księżniczka"

2022-05-24 17:00
2022-05-24 19:00
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury
Dla dzieci
Spektakl
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury

Informacje od Organizatora:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na teatralne spotkanie w KPCK. Na wydarzenie składają się dwa spektakle „Gadulińskie” oraz „Mała Księżniczka”.
„Gadulińskie” w wykonaniu Teatru Witrynka. Niejedna mama, niejeden tata przekonał się na własnej skórze, a może bardziej własnych uszach, że największym „Gadulińskim” na świecie jest jego dziecko. Grupa teatralna złożona z dzieci w wieku 6–9 lat chętnie zmierzy swoją wyobraźnię z kreatywnością publiczności, pokazując ludzkie przywary i wady na podstawie polskiej poezji dla dzieci.
„Mała Księżniczka” w wykonaniu Teatru NaNiby z Młodzieżowego Domu Kultury nr 4 w Bydgoszczy. Niezwykle wzruszająca historia  małej dziewczynki wychowanej w Indiach przez czułego ojca, który w trosce o jej bezpieczeństwo umieszcza ją w XIX-wiecznym londyńskim pensjonacie dla dobrych panien prowadzonym przez pannę Minchin. Bohaterka, Sara Crewe jest traktowana w szkole w sposób wyjątkowy ze względu na wielki majątek ojca. Sytuacja  całkowicie się zmienia, gdy do przełożonej pensji dociera telegram z Indii…
Salon Hoffman KPCK, pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy. Zapraszamy na dwa spektakle pod rząd, wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl