19. Millennium Docs Against Gravity

Kino Orzeł
Kino Orzeł

Bydgoski Aneks do Festiwalu Millennium Docs Against Gravity
Bydgoski Aneks do największego w Polsce festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity zaprasza co roku bydgoskich widzów na premierowe seanse najlepszych produkcji dokumentalnych z całego świata. Różnorodność tematyczna, unikatowe filmy, spotkania z ich twórcami doskonale wpisują się w tradycje bydgoskiego środowiska filmowego, odpowiadając jednocześnie na oczekiwania lokalnej publiczności.
organizator:
Fundacja ART-HOUSE, partner: Emcek Bydgoszcz
Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy oraz Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl