Wycieczki z przewodnikiem dla rodzin z dziećmi - Wodne Tajemnice miasta

2022-05-08 11:00
2022-05-08 12:30
Bydgoszcz, Nabrzeże Brdy przy moście Bernardyńskim po stronie restauracji Zatoka
Dla dzieci

Informacje od Organizatora:
Zawsze interesowała Was historia miasta?
Chcieliście brać udział w spacerach ale baliście się, że dzieci będą się nudzić i nie dadzą rady?
Projekt Zabytek ma dla Was idealną propozycję w każdą drugą niedzielę miesiąca zapraszamy rodziny z dziećmi na wycieczki z przewodnikiem po mieście.
Wpadajcie całą rodziną, nudy nie będzie. Całym tym zamieszaniem kierować będzie mama (przewodnik i edukator) z córką (małym pomocnikiem).  Historia przedstawiona przez tą dwójkę będzie lekka i łatwa w zrozumieniu. Nie zabraknie misji na spostrzegawczość a także drobnych niespodzianek.
8 maja to spacer pt. „Wodne Tajemnice miasta”
Bydgoszcz od zawsze ma coś wspólnego z rzeką. Gdzie nie pójdziemy to zawsze ją zobaczymy ale czy na pewno to ta sama rzeka? Może jest ich kilka? Musimy to sprawdzić. Po za tym podczas spaceru opowiemy trochę o tym na czym kiedyś pływano i czy zawód flisaka był trudny. Zapraszamy!
Garść potrzebnych informacji
Koszt uczestnictwa:
dorośli 12 zł/ dzieci 6 zł
Start:
Czas trwania:
ok. 1,5h
Miejsce zbiórki:
Nabrzeże Brdy przy moście Bernardyńskim po stronie restauracji Zatoka
Kontakt do nas:
marta.bukolt@projektzabytek.pl
W razie pytań piszcie/dzwońcie śmiało!

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl