logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

B. Zalewski "Śmieć czy być?" + D. Skóra "Wspomnisz moje słowa" - stand-up

2022-05-19 19:00
2022-05-19 21:00
Point Club
Pozostałe
Point Club

Informacje od Organizatora:
kbq.pl/72652
Bydgoszcz!
Stand-up w najlepszej, klubowej, odsłonie. Już 19 maja wystąpi: 


BARTOSZ ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.
Tym razem zaprasza na program "ŚMIEĆ CZY BYĆ", który odróżnia się tym, że został zapisany Wielkimi Literami. Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie.
DAMIAN SKÓRA
Osoba rzutka, krzepka, ochocza oraz łysa, trochę nerwus. Posiada balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na youtube i płatnych platformach. Jego ostatni program “Ma Pan rację, przepraszam” cieszy się bardzo dobrymi recenzjami i jest dostępny pod tym adresem: youtu.be/o7UmATVvClk - oszczędnie gospodaruje tam wulgaryzmami, aby ustąpić miejsce większej ilości absurdu i obserwacjom wychodzącym poza kanon “a bo kobitki to mają tak”.
W nowym materiale “Wspomnisz moje słowa” brutalnie szczere wyznania mieszają się ze światem abstrakcji, prowadząc publiczność przez świat krętych ścieżek myślowych i puent zaskakujących niczym zima drogowców. Jeśli lubicie wykrzyczane, wulgarne żarty i notoryczne pytanie publiczności w pierwszych rzędach jak długo są parą - będziecie zawiedzeni. Na wydarzenie zapraszamy przede wszystkim poszukiwaczy oryginalnego poczucia humoru oraz osoby, które chcą się złapać za guzik widząc Damiana i zapewnić sobie szczęście.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl