Kuchenne makatki. Warsztaty haftu.

2022-03-26 11:00
2022-03-26 13:00
Młyny Rothera
Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
W ramach projektu "Podążając z igłą i nitką wzdłuż Kanału Bydgoskiego" - wyszywana mapa Kanału Bydgoskiego - zapraszam serdecznie do wspólnego podążania za igłą i nitką - tworząc makatki kuchenne.
Przed nami wspólne wyszywanie tkanin inspirowanych starymi kuchennymi makatkami. Czekają na Ciebie specjalnie zaprojektowane trzy wzory makatek - grafiką nawiązujące do parku nad Kanałem Bydgoskim.
Przyjdź i zrelaksuj się przy igle z nitką!
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy.
Napisz - kontakt@nitkomaniacy.pl
Kilka słów o osobie prowadzącej spotkanie :
Joanna Michalska
z wykształcenia plastyk i projektant odzieży. Pasjonuje się szyciem ręcznym, kreatywnie wykorzystując igłę z nitką do szycia różnych akcesoriów, zabawek, niebanalnych ozdób, odzieży. Podkreśla, że szycie ręczne to prosta i dostępna dla każdego technika twórcza, a jednocześnie fantastyczny sposób na wyciszenie i relaks. Z zaangażowaniem prowadzi warsztaty szycia ręcznego, haftu i cerowania z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Od lat tworzy "Szmaciane misie", integruje społeczność "nitkomaniaków" i realizuje liczne projekty związane z szyciem ręcznym. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dwukrotna stypendystka miasta Bydgoszczy - realizująca projekt "Wyszywana Mapa Kanału Bydgoskiego". Prezeska i założycielka Fundacji Nitkomaniacy.
Zrealizowano dzięki wsparciu miasta Bydgoszczy.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl