logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Last Riot& Interferences+ Leäd, Zenith

2022-03-18 18:30
2022-03-18 22:30
Wiatrakowa Klub
Koncert
Wiatrakowa Klub

Informacje od Organizatora:
Last Riot pierwszy raz w swojej karierze odwiedzi Bydgoszcz, towarzyszyć im będzie formacja Interferences! Zagrają z nimi 2 inne zespoły.
Last Riot jest pniewskim zespołem łączącym w sobie death metal, oraz deathcore. W skrócie ciężkie riffy, potężny growl, oraz breakdowny tworzą ich mocarne brzmienie.
Działalność rozpoczęła się w 2017 w Pniewach, przez ten czas stworzono materiał na album, który jest aktualnie rejestrowany w studio.
Przez 5 lat działalności zespół zagrał niezliczone koncerty, zarówno własne jak i u boku m.in.: Vane, Moyry, Golden life, oraz Mindfak, zajął III i II miejsce na festiwalu AleMuzaFest w latach 2017, oraz 2019, w 2020 roku zagrał na domówce PolAndRock w Jastrzębsku w roli headlinera
Gitarzystami są Jakub Malinowski i Cezary "Slipper" Malinowski, za garami zasiada Jakub „Borek” Borkiewicz, drze się Adi Walczak, a stanowisko basisty dzierży Kacper "Lucek" Konieczny.
Interferences to trzech entuzjastów nowoczesnego metalu, którzy postanowili połączyć siły by dać upust swojej chęci tworzenia, grania i zaistnienia na dzisiejszej scenie ciężkiego grania. Skład złożony z: Max Matusiewicz (drums), Michał Mijal (bas) i Jonasz Nicpoń (guitar) nie ustaje w pracy nad materiałem, by dostarczyć jak najlepszy produkt w postaci zbliżającego się wydawnictwa i formy koncertowej. Interferences to na razie instrumentalne trio wspomagane wokalami sesyjnie (Gabriele Testa), ale poszukujące stałego wokalisty. Z głównych inspiracji można wymienić: gojira, jinjer, decapitated, czy meshuggah
Leäd to początkujący deathmetalowy zespół czterech młodych pasjonatów muzyki pochodzących z Bydgoszczy. Zespół został Uformowany w maju ubiegłego roku. Mają za sobą już pare koncertów, a na ich koncie już niebawem pojawi się pierwsza epka pod tytułem "Faith in Failure" . Wszystkie informacje odnośnie ich działania i dokładnego terminu epki oraz relacji z koncertów można znaleźć pod linkami poniżej.
Zenith
Szybkie bębny, przygłupie kompozycje, brak godności, piwo specjal, za głośny wokal oraz zdecydowanie za duzo ekstremy lat 80 tworzy patologiczną mieszankę Crust Punku i Black Metalu jaką jest Zenith.
Wokal - Krzychu
Gitara Prowadząca - Gaca
Gitara Rytmiczna - Wojtek
Bas - Igor
Bębny - Dawid

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl