logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Pechowe Walentynki

2022-02-13 18:00
2022-02-13 20:00
Eljazz
Spektakl
Eljazz

Informacje od Organizatora:
Ze względów technicznych: WSZYSTKICH WIDZÓW NA NASZYCH NAJBLIŻSZYCH SPEKTAKLACH OBOWIĄZUJĄ PASZPORTY COVIDOWE. Paszporty będą sprawdzane na bramce.
Wzdrygasz się na widok całujących się par? Mdli Cię na samą myśl o romantycznej kolacji przy świecach? Walentynki dla innych to dla Ciebie piątek trzynastego?
Mamy coś dla Ciebie! Pechowe walentynki to idealny pomysł na wieczór dla Ciebie i Twoich byłych kochanków, partnerów, szefów i współpracowników. Przyjdź w duecie to się pośmiejecie!
Czym jest improwizacja teatralna?
Wyobraź sobie, że idziesz do teatru, nie znając tytułu sztuki ani jej treści. Nie wiesz, jakie role odegrają aktorzy, czy spektakl będzie przedstawiony wierszem, czy może śpiewany. Ale wiesz jedno, że powstanie na podstawie Twojej sugestii! Aktorzy zagrają co tylko sobie wymarzysz i na pewno będziesz się dobrze bawił!
13 lutego 2022 z walentynkami zmierzą się Antonina Spica, Cezary Markiewicz, Marceli Pławski, Tomasz Harkot, Igor Łyjak oraz Adam Mikulski, Bartek Szczudło, Jakub Skruszewicz, Józef Turek, Ola Jasińska, Ola Szulc, Paweł Górski oraz Piotr Morawski.

______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl