logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Strefa gier bez prądu

2022-01-23 12:00
2022-01-23 18:00
Fabryka Lloyda
Pozostałe
Fabryka Lloyda

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy Was do Fabryki Lloyda, aby ponownie spędzić czas w "Strefie gier bez prądu". Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i teraz, będziecie mogli spotkać się przy stole i pograć w gry planszowe.
Bez względu na to czy dopiero zaczynacie przygodę z nowoczesnymi grami, czy jesteście prawdziwymi wyjadaczami w tej branży - znajdziecie coś dla siebie!
Zaproszenie kierujemy także do całych rodzin. Weźcie swoje pociechy i wpadnijcie do nas! Nie zabraknie gier familijnych i gier dla dzieci, abyście mogli w kreatywny sposób spędzić to niedzielne popołudnie.
Dzięki wsparciu Centrum Gier Planszowych KRUK oraz wydawców, którzy działają na polskim rynku szeroko rozumianych gier bez prądu, będziecie mogli zagrać w liczne planszowe klasyki, proste gry karciane, gry imprezowe, ekonomiczne, strategiczne czy przygodowe.
A może macie w domu swoje gry, ale brakuje Wam ludzi do grania, lub nie chce Wam się ogarniać instrukcji? Teraz to nie problem! Weźcie grę ze sobą, nie zabraknie osób, które z Wami zagrają i pomogą w razie potrzeby z instrukcją.
Podczas naszego wydarzenia znajdzie się również przestrzeń dla szachistów. Jeśli macie w domu szachownicę i chcielibyście na żywo rozegrać kilka partii - wpadajcie!
Ceny:
Dorośli: 20 zł lub 39 zł (bilet plus poczęstunek (burger, frytki, napój 0,2l))
Dzieci do lat 10: 15 zł lub 29 zł (bilet plus poczęstunek)

 ______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl