Nocny patrol - koncert

Edyta Krzemień - śpiew
Mateusz Ziółko - śpiew
piosenki z albumu „Nocny patrol” zespołu Maanam w aranżacji Adama Lemańczyka
W 2021 przypada 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Przeciwko społeczeństwu użyto całej siły komunistycznego państwa. Atmosferę grozy potęgowały godzina milicyjna, czołgi, transportery opancerzone oraz patrole wojska i ZOMO na ulicach miast.
Płyta „Nocny patrol”, najwybitniejsze dzieło Kory i Marka Jackowskiego i jedna z najważniejszych pozycji w klasyce polskiego rocka, naznaczona jest piętnem stanu wojennego.
Bydgoska publiczność wysłucha tych legendarnych piosenek w nowym, świetnym opracowaniu Adama Lemańczyka, a zaśpiewają: Małgorzata Ostrowska – była wokalistka zespołu „Lombard”, od 1991 prowadząca działalność solową, Edyta Krzemień – aktorka teatralno-musicalowa i dubbingowa oraz Mateusz Ziółko – pianista, autor muzyki i tekstów piosenek.
Bilety w kasie biletowej FP oraz na Bilety24.pl

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl