logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Aleksandra Meler - koncert piosenek Kaliny Jędrusik

2021-11-26 18:00
2021-11-26 20:00
Światłownia
Koncert
Światłownia

Zapraszamy na koncert piosenek Kaliny Jędrusik w wokalnym wykonaniu Aleksandry Meler, której swą grą na gitarze towarzyszyć będzie Piotr Szczepańczyk.
Aleksandra Meler to mieszkanka Brzozy Bydgoskiej. Na co dzień wykonuje pracę nauczyciela muzyki, plastyki i techniki. W 2012 r. w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy zdobyła również zawód muzyka wokalisty. W jej repertuarze znaleźć można piosenki popularne, musicalowe, poetyckie oraz klasyczne pieśni. Fascynuje ją śpiewanie w chórach. Jest laureatką przeglądów piosenki m. in. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Honorowego Starosty Kutnowskiego Jeremiego Przybory w Kutnie (wyróżnienie w 2005 r.), Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Poetyckiej „O Złote Koło Młyńskie” w Stargardzie Szczecińskim (III miejsce w 2006 r.) czy Festiwalu piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije” w Bydgoszczy (wyróżnienie w 2017 r.).
Piotr Szczepańczyk, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, pomimo, że zagra na gitarze akustycznej, zdecydowanie bliższa mu jest gitara basowa. Najczęściej grywa z zespołem Sigals oraz z bydgoskim bardem Leonardem Lutherem. Aktywnie uczestniczy w życiu muzycznym swojego ukochanego miasta jako muzyk sesyjny, kompozytor, aranżer oraz początkujący youtuber.
Koncert z przyczyn niezależnych odbędzie się w zmienionej formie.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca” i Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl