logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Banjo Boys w ciemnościach

2021-11-20 18:00
2021-11-20 20:00
Światłownia
Koncert
Światłownia

W absolutnych ciemnościach każdy z widzów będzie wprowadzany na salę koncertową przez... niewidomego szefa Światłowni.  W absolutnych ciemnościach posłuchacie duetu Banjo Boys. Sami zobaczycie, jak pięknie się słucha muzyki, kiedy nie przeszkadzają dodatkowe bodźce. Ilość miejsc ograniczona, polecamy rezerwację w Światłowni, telefonicznie lub e-mailem. Wejściówka – 40 zł.

Banjo Boys o sobie: Mamy problem. Ze sobą. Nie umiemy usiąść na tyłku i siedzieć... Musimy ciągle się ruszać! Musimy chodzić po Bieszczadach, Beskidach, Karkonoszach, Tatrach, Alpach, Andach, Atlasie... Raz po raz pożeglujemy. I musimy łazić z tymi gitarami bo mogą się przydać... Wędrówka i Muzyka to nasza definicja.
Na początku były harcerskie przeglądy, potem ogólnopolskie festiwale i super projekty, w których ciągle jesteśmy aktywni: Zagrali i Poszli (założyliśmy ten zespół i gramy w nim non stop! W przyszłym roku będzie trzydziestolecie!), Czarna Mandolina, Tom Bishop i kilka innych... Nie sposób wszystkie wymienić...
Stawiamy na folkową interpretację popularnych utworów i oryginalne instrumenty, na akustyczną, żywą muzykę - gitary, banjo, mandolinę, przeszkadzajki perkusyjne. Zapraszamy na wspólne śpiewogranie!

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl