logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Zaduszki bluesowo-rockowe

2021-11-05 19:00
2021-11-05 22:00
Hangar Kultury
Koncert
Hangar Kultury

Z okazji Zaduszek, już po raz trzeci w Hangarze Kultury, będą mieli Państwo możliwość spędzić wieczór w bluesowo-rockowym klimacie piosenek inowrocławskiego zespołu STARA SZKOŁA, który w zeszłym roku obchodził swoje 10-lecie! Właśnie ukazała się druga płyta zespołu pt. „Koncert” z gościnnym udziałem Józefa Skrzeka, Apostolisa Anthimosa i Michała Kielaka. Nowy krążek jest zapisem jubileuszowego koncertu, który odbył się w lutym 2020 roku.
Zespół o sobie:
Zespół Stara Szkoła istnieje od 2010 roku. Utworzyła go przyjacielska grupa facetów, wtedy po 50-tce, dla większości to pierwszy muzyczny zespół. Panowie grają własne kompozycje, których ważnym aspektem są niebanalne, budzące refleksje, autorskie teksty. Trudno określić styl tej muzyki balansujący pomiędzy blues – rockowymi, a w przypadku płyty „Coraz bliżej”, rock – bluesowymi brzmieniami. Naturalność i szczerość to główne cechy, zarówno muzyki jak i tego co widzimy na scenie.
Stara Szkoła gra w składzie: Iwona Gulczyńska – skrzypce; Tomek Kuczma – wokal, gitara; Sławek Kuczma – bas; Dziniu Monasterski – perkusjal; Heniu Chyła – instrumenty perkusyjne.

Bilety: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu dostępne na stronie HANGARU KULTURY.

_____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl