logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Pikantni - Kinoteatr Adria

2021-11-05 20:00
2021-11-05 23:00
Kinoteatr Adria
Spektakl
Kinoteatr Adria

Informacje od Organizatora:

„Pikantni” to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. 
 

Kim są tytułowi "Pikantni"? To dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę. 
 
  Bohaterowie spektaklu, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?
 
  Jak przekonamy się w teatrze, to spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
 
  Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dla wszystkich, którzy zarezerwują bilety do teatru na ten spektakl, mamy solidną dawkę zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.
 
      Obsada:   Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl  Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel Anna Mucha Michał Ziembicki   Spektakl od 18. roku życia
 
    Czas trwania:     110 minut z przerwą

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl