logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Katarzyna Wachnik - koncert

2021-08-06 18:00
2021-08-06 20:00
Światłownia
Koncert
Światłownia

Urodziła się w Lublinie, wychowała Białej k. Radzynia Podlaskiego, a od 9 lat mieszka w Warszawie. Miała okazję współpracować z najwybitniejszymi Polskimi kompozytorami i dyrygentami takimi jak Adam Sztaba, Andrzej Zarycki czy Zbigniew Górny.
Z ogromną przyjemnością bierze udział w wydarzeniach charytatywnych wspierając swoim talentem innych. Miała okazję zaprezentować się nie tylko polskiej ale i zagranicznej publiczności występując gościnnie na festiwalu „Razem we Wspólnej Europie” w Monachium. Jest częścią wyjątkowej płyty, która powstała w 70 rocznicę Powstania Warszawskiego, opowieść, która zamienia się w dialog pokoleń 14/44. Oryginalne wiersze młodych twórców czasu walczącej stolicy zaśpiewane z niezwykłym wyczuciem rzeczywistości minionych dni w połączeniu z historią opowiedzianą przez raperów językiem dzisiejszej „ulicy”.
Miała przyjemność zaśpiewać z takimi artystami jak Ewelina Flinta, Kasia Wilk, Łukasz Zagrobelny i Marika.
Zwyciężczyni z 2009 r Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty organizowanego przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, uczestniczka VI edycji programu Must Be The Music, wyróżniona w programie Szansa na Sukces w 2009 r. oraz laureatka III miejsca w Festiwalu Widzących Duszą „Muzyka otwiera oczy”.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl