logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Zbiórka krwi

2021-07-31 10:00
2021-07-31 16:00
Focus Mall Bydgoszcz
Pozostałe
Focus Mall Bydgoszcz

Nawet w wakacje nie brakuje okazji do pomagania innym. Najlepszym tego przykładem jest kolejna inicjatywa podjęta przez bydgoskie centrum handlowe, które wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w  Bydgoszczy organizuje zbiórkę krwi. Wydarzenie odbędzie się już w sobotę, 31 lipca, na  placu przed centrum handlowym Focus, gdzie stanie krwiobus, w którym będzie można oddać krew. Każdy z dawców otrzyma upominki w podziękowaniu za udział w akcji.
Oddając krew, możesz uratować komuś życie. Każdego dnia, niezależnie od pory roku, dużo osób walczy o  zdrowie, zmagając się z różnymi chorobami czy urazami po wypadkach. W wielu takich przypadkach szansą na powrót do normalności jest leczenie krwią lub jej składnikami. Oddając bezinteresownie swoją krew, dzielimy się z  potrzebującymi tym najcenniejszym darem życia.
Do pomagania innym po raz kolejny zachęca CH Focus wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i  Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć akcję oddawania krwi, będą mogli to zrobić 31  lipca. W tym dniu na placu przed centrum handlowym Focus (od strony ulicy Jagiellońskiej) stanie krwiobus. Akcja przeprowadzona będzie w godz. 10.00 - 16.00. Dla  dawców krwi CH Focus przygotowało upominki.
- Niedobór krwi to rosnący problem całego społeczeństwa. Szczególnie w wakacje obserwujemy zwiększoną ilość komunikatów z apelem o pomoc. Dlatego wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy po raz kolejny będziemy gorąco zachęcać mieszkańców do udziału w naszej zbiórce. Dzielenie się krwią to szlachetny gest, który nie wymaga dużo wysiłku, a może uratować komuś życie – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.
Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie: www.focusbydgoszcz.pl

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl