logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Botaniczna Piątka

2021-07-31 09:00
2021-07-31 12:00
Park Myślęcinek
Sport
Park Myślęcinek

Botaniczna  Piątka  to  cykl  spotkań  w  Ogrodach   Botanicznych   w   całej   Polsce.   Projekt  został  zapoczątkowany  w  sierpniu  2016  roku  w  Ogrodzie  Botanicznym  UAM   w Poznaniu - aktualnie Botaniczna Piątka odbywa się w Ogrodach w Powsinie, Mikołowie, Myślęcinku, Łodzi, Poznaniu i Lublinie. Dystans, jaki do pokonania mają uczestnicy zawodów to zawsze 5 km - biegiem lub marszem. Na mecie rywalizacji każdy otrzymuje pamiątkowy odlewany medal z motywem kwiatowym, napoje oraz poczęstunek  -  najlepsi mają szansę na pamiątkowe nagrody w swojej kategorii wiekowej.
W Ogrodzie Botanicznym w Myślęcinku najbliższa edycja Botanicznej Piątki odbędzie się w sobotę 31 lipca - będzie to pierwsza odsłona tego cyklu w nowej lokalizacji.
Botaniczna Piątka łączy sport amatorski i możliwość zwiedzania najpiękniejszych miejsc      w Polsce - do takich z pewnością należą Ogrody Botaniczne. Kalendarz tegorocznego cyklu znajduje się na stronie internetowej: www.botaniczna5.pl - dla osób, które z różnych względów nie mogą wystartować stacjonarnie przygotowana jest także edycja wirtualna.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl