logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Letnia Scena Impro 2021

2021-07-07 20:00
2021-07-07 22:00
Miejskie Centrum Kultury
Spektakl
Miejskie Centrum Kultury

LETNIA SCENA IMPRO – cykl komediowych spektakli improwizowanych pod gołym niebem
Każda środa w lipcu, godz. 20.00, parking MCK
otwarcie drzwi o godz. 19.30
wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona
Letnia Scena Impro to cykl komediowych spektakli improwizowanych, podczas których teatry z całego kraju spontanicznie tworzyć będą historie na Waszych oczach. Żaden ze spektakli nie odbył się wcześniej i żaden nigdy już się nie powtórzy. Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy na parking Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy przekształcony w kameralną przestrzeń artystyczną, gdzie dbając o Wasze bezpieczeństwo zapewnimy cały wachlarz niezapomnianych, pełnych radości wrażeń, tworząc mieszankę euforyczną i niezapomnianą!
PROGRAM:
7 lipca – Niplodram: "Niplodram gra wakacje z duchami przeszłości" 
Słońce, plaża, zimne drinki. Brzmi świetnie, jednak, bądźmy szczerzy, latem tak naprawdę nie  ma nic lepszego niż zadręczanie się tym, co było. Dlatego 7.07 wspólnie zanurzymy się we wszystkie nieudane wyjazdy, przypały wakacyjne i dziwaczne podróże.
Szykujcie swoje historie, bo to one będą inspiracją do improwizowanych scen Niplodramu!
Pierwszy raz Niplodram pojawi się w Bydgoszczy! Dla nas to jest najlepszy wyjazd wakacyjny :) Widzimy się!
14 lipca – wymyWammy: "Lista przebojów impro"
Są takie piosenki, które zostawiają ślad w pamięci już na zawsze. Są też takie, przy których głowa uwalnia się od trosk, a ciało staje się pulsującą wibracją. Proste refreny, stanowiące przyczynek do poczucia wolności i swobody. Latem potrzebujemy melodii tak samo,  jak lemoniady w upał. Tego wieczoru, wszyscy będziemy odpowiednio nawodnieni piosenkami stwarzanymi  na poczekaniu. To Wy dacie nam tytuły, które być może staną się hitami lata, być może będą miłym akcentem, który nigdy więcej nie zabrzmi tak samo.
21 lipca – wymyWammy: "Pamiętniki z wakacji"
Każdy przypadkiem lub nie natknął się na "Pamiętniki z wakacji". Wszyscy się z nich śmiejemy, nie każdy się do tego przyznaje. Postanowiłyśmy sprawdzić się w tej materii. Podczas spektaklu stworzymy szereg historii, do których zainspirują nas Wasze przeżycia. Może ktoś nas zauważy i po spektaklu dostaniemy angaż? Kto wie.
28 lipca – O! impro: "Podglądacze"
"Podglądacze", czyli historia mieszkańców pewnej kamienicy. Autorska, długa forma improwizowana, w której śledzimy życiowe perypetie jej lokatorów. Rodzina, sąsiedzkie relacje, wstydliwe sekrety, awantury. Każdy z aktorów wciela się w kilka ról, wymyślonych uprzednio przez widownię.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl