Oponeo Wakacje z Chemikiem 2021

Dla dzieci
Stadion Chemik

Informacje od Organizatora:
Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zaprasza do uczestnictwa w dziewiątej edycji akcji Oponeo Wakacje z Chemikiem.
Są to otwarte i bezpłatne treningi piłki nożnej dla dzieci do 12. roku życia.
Celem zajęć jest aktywizacja dzieci przez sport oraz zapewnienie im możliwości aktywnego spędzenia wakacji. Akcja co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. W poprzednich edycjach uczestniczyło w niej po 350-450 uczestników.
Przez cały lipiec na obiektach przy ul. Glinki 79 dzieci mogą brać udział w zajęciach piłkarskich prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, a na koniec miesiąca odbywa się uroczysta gala podsumowująca miesiąc treningów. Głównymi partnerami akcji są: Miasto Bydgoszcz, Oponeo, Grupa Moderator, Polski Związek Piłki Nożnej, Kujawsko-Pomorski Związki Piłki Nożnej, JAKO, SM Budowlani i RSM Jedność, a patronami medialnymi – MetropoliaBydgoska.PL i TVP Bydgoszcz. Zadanie realizowane jest z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.
Najważniejsze informacje:
- Treningi odbywać się będą przez cały lipiec, od poniedziałku do czwartku, w dwóch grupach:
dla dzieci 9-12 lat w godz. 15:00-16:30 oraz
dla dzieci do 8. roku życia w godz. 17:00-18:30;
- Treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich dzieci, niezależnie od płci, przynależności klubowej i umiejętności;
- Na treningi nie obowiązują zapisy, rodzice proszeni są jedynie o wypełnienie ankiety uczestnictwa, którą dzieci otrzymają od trenerów;
- Należy zabrać ze sobą strój sportowy odpowiedni do warunków atmosferycznych oraz picie;
- Treningi prowadzić będą trenerzy posiadający niezbędne uprawniania i kwalifikacje;
- Każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia Wakacyjnego Kursu Piłkarskiego;
- Poza zajęciami treningowymi organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami;
- Zbiórka przed zajęciami odbywa się przed boiskiem ze sztuczną murawą na ul. Glinki 79. Zachęcamy do kontaktu także trenerów chętnych do współpracy w trakcie akcji.
Dla wyróżniających się szkoleniowców możliwe będzie rozpoczęcie od września pracy z drużynami Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz. Zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularza na stronie www.chemikbydgoszcz.pl/zostan-trenerem. Dodatkowe informacje odnośnie akcji pod numerem tel. 883-353-182.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl