Waleczne Dzieciaki - Przygoda na Wyspie

Wyspa Młyńska
Dla dzieci
Wyspa Młyńska

26 czerwca, zaraz na początku wakacji zapraszamy dzieci z rodzicami na Wyspę Młyńską w Bydgoszczy. Tutaj, w samym centrum Miasta rozegramy bieg przełajowy z kilkoma przeszkodami i  kilkoma zadaniami do wykonania. Nie zabraknie efektownych zjazdów, oraz mokrych kąpieli. Tym razem Brdę przeniesiemy na środek Wyspy.
Wszystko w klimacie pikniku rekreacyjnego.
Harmonogram startów:
Godz. 11:00-12:00 dzieci w wieku 2-4 lat
Godz. 12:00-13:00 dzieci w wieku 5-7 lat
Godz. 13:00-14:00 dzieci w wieku 8-10 lat
Godz. 14:00-15:00 dzieci w wieku 11-13 lat
Zapisy już od jutra 11 czerwca od godz. 18. Tym razem bez pakietów startowych, ale z pamiątkowym medalem.
Podczas wydarzenia wspieramy Mikołaja Stańko z Bydgoszczy, który 10 czerwca skończył roczek  i dla którego jedyną szansą na sprawność jest rekonstrukcja stopy oraz wydłużenie kości piszczelowej
Udział dzieci w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Finansowanie projektu w ramach małego projektu społecznego ze środków BBO Miasta Bydgoszczy.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl