Międzynarodowe Forum Perkusyjne: warsztaty perkusyjne

Prowadzenie: David Friedman i Bogusz Wekka
Streaming na YouTube Emcek
Warsztaty perkusyjne. Prowadzenie: David Friedman i Bogusz Wekka
Tym razem, David Friedman, poprowadzi warsztaty na których, również starsza część publiczność znajdzie coś dla siebie. Poprowadzi je w towarzystwie Bogusza Wekki, który na co dzień zajmuje się instrumentami perkusyjnymi wszelkiej maści oraz wykorzystaniem ich w muzyce rozrywkowej.
David Friedman – na co dzień koncertujący na całym świecie wibrafonista w przeróżnych składach. Natomiast, jako rezydent tegorocznego festiwalu poprowadzi warsztaty dla najmłodszych, którzy ,,czują” rytm.
Bogusz Wekka koncertuje od 1997 roku. Występował u boku wielu znanych artystów, m.in.: Anny Serafińskiej, Bernarda Maseli, Pauliny Brzozowskiej, Ryszarda Rynkowskiego, Grzegorza Karnasa, Doroty Miśkiewicz, Tomasza Szymuś czy Justyny Steczkowskiej. Od kilku lat jest też stałym członkiem zespołu „Mrozu”; współpracuje także z teatrami muzycznymi Roma i Buffo.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl