logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

KINO JEREMI - Minari

2021-06-24 19:00
2021-06-24 21:00
Bydgoszcz, Kino Jeremi
Film

Przed sympatykami niewielkiego kameralnego kina same filmowe nowości. W kolejne czwartki zaprezentowane zostaną filmy, które swoją premierę miały w 2021 roku. Wśród nich MINARI - nagrodzony Złotym Globem za najlepszy film zagraniczny i Oscarem za najlepszą aktorkę drugoplanową. A już w najbliższy czwartek będzie można obejrzeć pełen uczuć i prezentujący piękne obrazy romans pt. MIŁOŚĆ NA PRZEKÓR WSZYSTKIM, którego akcja rozgrywa się na Hawajach, a w obsadzie nie brakuje znakomitych aktorów (Matt Dillon, Jim Caviezel).
Bilety: normalny - 11 zł, ulgowy - 7 zł, (płatność tylko gotówką). Członkowie KF Jeremi - wstęp wolny.
Szczegóły na stronach: kinojeremi.liceumxv.edu.pl/, www.facebook.com/KinoJeremiFordon
Kino Jeremi zaprasza również najmłodszych widzów. Pierwszy bajkowy poranek odbędzie się już 29 maja o godz. 10:00. To dobra okazja by rozpocząć wraz z pociechami świętowanie Dnia Dziecka. Wstęp wolny.
Przypominamy, że dzięki doposażeniu kina ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego w serwer kinowy, filmy w Kinie Jeremi oglądamy w jakości cyfrowej.
Jednocześnie informujemy, że dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników seansów, przestrzegamy obowiązujących zasad higienicznych na terenie szkoły i kina. Prosimy o stosowanie się do ustalonych reguł - przede wszystkim noszenie maseczek, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja rąk. Każdy uczestnik seansu będzie również zobowiązany do wypełnienia oświadczenia mówiącego o tym, że według jego wiedzy nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-COV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl