Ralph Kaminski - "Kosmiczne Energie"

2021-06-20 20:00
2021-06-20 22:00
Fabryka Lloyda
Fabryka Lloyda

Bilety dostępne na platformie going.pl
I Pula - 75 zł
II Pula - 80 zł
III Pula - 85 zł
BIOGRAFIA
RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor. Piosenki Ralpha Kaminskiego to kontrastujące połączenie muzycznej siły i delikatności. Po wiosennej trasie, promującej nową płytę – „Młodość”, przyszła pora dokończyć podróż pełną kosmicznych energii. Zapraszamy na niekonwencjonalne koncerty w formie spektakli, w towarzystwie znakomitego zespołu My Best Band In The World! Ralph Kaminski - od czasu swojego debiutu zawładnął alternatywną sceną zdobywając uznanie krytyków oraz fanów. Artysta zbudował swój niepowtarzalny styl, tym samym wprowadzając świeżość na polskim rynku. W 2019 roku Ralph otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawaną przez miasto Toruń. Ralph otrzymał dwie nominacje do muzycznej nagrody Fryderyk w kategorii "album roku muzyka alternatywna" oraz "producent muzyczny roku”. Premiera płyty „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno fanów Ralpha jak i recenzentów muzycznych. „Młodość” – to nostalgiczny powrót do lat 80., a zarazem wyjątkowa i niespotykana wcześniej na polskiej scenie wrażliwość, będąca głosem nowego pokolenia. Promujące go single pt. „Autobusy”, „Kosmiczne energie” czy „Wszystkiego najlepszego” mają na licznikach milionowe wyświetlenia i wciąż idą w górę.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl