Stare Miasto w Bydgoszczy - spacer z przewodnikiem

Most Staromiejski
Most Staromiejski

Informacje od Organizatora:
W czasie wycieczki po Bydgoszczy odwiedzimy Stary Rynek, poznamy legendę o krwawej niedzieli, odkryjemy średniowieczne mury na podwórzu współczesnej kamienicy, zajrzymy do katedry, w której znaleziono niedawno cenny skarb, zobaczymy panoramę miasta z jego symbolem – trzema spichrzami oraz balansującą nad rzeką rzeźbą. Poznamy codzienność jego mieszkańców, dowiemy się, gdzie najchętniej wpadają na szybką kawę, a gdzie spotykają się wieczorem z przyjaciółmi. Nauczymy się też kilku słówek z lokalnej gwary, sprawdzimy, jaki czas pokazuje bydgoski zegar i przespacerujemy się uliczką, na której nie da się zmoknąć. Do zobaczenia w Bydgoszczy!
Miejsce spotkania: Most na ulicy Mostowej. Szukaj przewodnika z żółtym parasolem.
Wycieczkę możecie zarezerwować tutaj:
freewalkingtour.com/pl/tours/stare-miasto-bydgoszcz/
Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa, koniecznie załóżcie maseczki, my też będziemy zamaskowani, ale bądźcie pewni, że będziemy uśmiechać się do Was oczami!
Ustaliliśmy limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie
Wycieczki działają w stałej formule “free tours” - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina. Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl