logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Akcja - punkt widokowy w Myślęcinku

2021-05-08 10:00
2021-05-08 16:00
Park Myślęcinek
Pozostałe
Park Myślęcinek

Informacje od Organizatora:
W sobotę 8 maja w Myślęcinku przygotowywany będzie punkt widokowy. To jedno z najwyżej położonych tego typu naturalnych miejsc w Bydgoszczy.
Społeczna akcja rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa maksymalnie do godziny 16. Pracownicy parku wespół z m.in. harcerzami, Fundacją Immo i wszystkimi chętnymi, przygotują punkt znajdujący się pomiędzy wejściem do Ogrodu Botanicznego przy ulicy Konnej a stokiem narciarskim. Wśród niezbędnych zadań są m.in. uformowanie terenu i nasadzenie nowej roślinności. Na dalszym etapie Myślęcinek zapewni oznakowanie i pozostałą niezbędną infrastrukturę, w tym tablicę wskazującą najważniejsze punkty wzbogacające panoramę miasta, by móc pośród natury cieszyć się przepięknym widokiem Bydgoszczy.
Każdy, kto chce przyłączyć się do prac, musi dotrzeć na Górkę Myślęcińską z własnymi narzędziami typu łopata czy szpadel, rękawiczkami i prowiantem. Napoje będzie można kupić w domku przy polu golfowym. Wszelkie szczegóły znajdują się w regulaminie akcji dostępnym na stronie www.myslecinek.pl.

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl