Przemek Bielawa - koncert online

2021-04-23 20:00
Bydgoszcz, wydarzenie online

Przemek Bielawa
Na muzycznej scenie od prawie 30. lat ( z małymi życiowymi przerwami ) gitarzysta, harmonijkarz, kompozytor , założyciel i lider zespołu Nieobecni – z którym zawojował m. in. Yapę w Łodzi, Giełdę w Szklarskiej, Kropkę w Głuchołazach ,Przystań w Górznie. Wielokrotny laureat konkursów w różnych projektach muzycznych. Ostatnio współpracował z Robertem Mazurkiewiczem tworząc klimatyczny duet sympatycznych panów w średnim wieku, grających mieszankę muzyki - od poezji śpiewanej, bluesa po bossanovę czy pop ballady.
Jego autorskie kompozycje do tekstów m. in. Iwony Przygody, Katarzyny Swędrowskiej czy Małgorzaty Kowzan od razu zyskały uznanie wśród publiczności i muzycznej braci. Podbił serca jurorów m. in. Giełdy Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie,Bazuny, Terepaczkowa , Poetyckiej Stajni czy Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego w Bydgoszczy. Jest laureatem Międzynarodowego Festiwalu „PORTA” w Usti nad Łabą. Ma za sobą szereg wspaniałych koncertów w różnych miejscach w kraju i za granicą.
Koncert będzie transmitowany online na FB: www.facebook.com/OtwartaPrzestrzenSwiatlownia/

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl