ODWOŁANE Klasyki Witają Wiosnę

Lodowisko Torbyd
Lodowisko Torbyd

Informacje od Organizatora:
Bydgoską tradycją jest Klasyczne Powitanie Wiosny.
Choć sezon zimowy pozwala na ogarniecie naszych skarbów to nadszedł czas aby wreszcie wyjechały chociaż na krótką przejażdżkę.
Spotkajmy się 21.03 o 11:30 pod najlepszym klasycznym adresem w mieście - Toruńska 59 - Parking przy Lodowisku Torbyd, skąd razem ruszymy utopić Marzannę i jej COVID-ową klątwę.
Planujemy przejazd przez centrum miasta. Następnie udamy się do Pałacu w Ostromecku gdzie wspólnie utopimy Marzannę.
Informacja dotycząca COVID-19
Podczas trwania spotkania obowiązują aktualne zalecenia Ministra Zdrowia oraz Sanepidu.
Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego zakrywania nosa i ust oraz trzymania dystansu co najmniej 1,5m od innych uczestników.
Informacja RODO:
Uczestnicy spotkania dobrowolnie wyrażają zgodę na rejestracje wizerunku na zdjęciach i filmach promujących wydarzenie.
Więcej szczegółów na stronie www.
Pozdrawiamy BKN

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl