logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Forum Aktywnego Seniora 2021

2021-03-22 12:00
2021-03-27 15:00
Bydgoszcz, wydarzenie online
Pozostałe

Informacje od Organizatora:
Pięć paneli tematycznych przez pięć kolejnych dni - od 22 do 26 marca online!
Przez pięć dni spotkań online poruszać będziemy tematy ważne dla osób po 60. roku życia. Zaczynamy w poniedziałek, 22 marca br. Będziemy rozmawiać m.in. o zdrowiu psychicznym w czasie pandemii, przygotowywaniu ogrodu na wiosnę oraz o tym, jak dogadywać się między pokoleniami.
To już druga edycja Forum Aktywnego Seniora, którą organizujemy online! Poprzednia odbyła się w listopadzie 2020 roku i zgromadziła przed ekranami tysiące seniorów. Podczas aktywnego tygodnia każdego dnia gościliśmy wybitnych specjalistów z różnych dziedzin. Naszymi prelegentami byli m.in. Rafał Maserak, który opowiadał o nauce tańca oraz Joanna Keszka, ekspert od libido i randkowania po 60-tce.
II Forum Aktywnego Seniora. Jakie będą tematy prelekcji
Od 22 do 26 marca zawsze o godzinie 12.00 zaprosimy seniorów, by rozwijali swoje pasje lub zainteresowali się nowymi tematami. Pokażemy im również jak można aktywnie spędzać wolny czas.
Oto tematy prelekcji II Forum Aktywnego Seniora:
Poniedziałek, 22 marca br. - Prof. Jerzy Bralczyk "Jak dogadać się między pokoleniami?"
Wtorek, 23 marca br. - dr Ludmiła Zając-Lamparska i Karin Lesiak "Zdrowie psychiczne i fizyczne w dobie pandemii". Ekspertki wyjaśnią, jak zadbać o zdrowie psychiczne i jak radzić sobie ze stresem w czasie pandemii. Podpowiedzą, jak radzić sobie z problemami, nie tracąc dobrego humoru. I co wspólnego ma z tym śmiechojoga?
Środa, 24 marca br. - Piotr Wódkowski "Ludzkim głosem o prawie: prawa konsumenta, jak nie dać się oszukać i jak walczyć o swoje prawa"
Czwartek, 25 marca br. - Dominik Strzelec "Jak przygotować ogród na wiosnę?"
Piątek, 26 marca br. - Artur Dobiegała "Podróże po regionie".
Wideorelacje z II Forum Aktywnego Seniora będziemy prowadzić na naszych stronach internetowych: pomorska.pl/senior, expressbydgoski.pl/senior oraz nowosci.com.pl/senior i Facebooku "Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" oraz "Nowości".
Każdego dnia transmisje rozpoczniemy o godz. 12.00
Prelekcje wideo będą ogólnodostępne - oznacza to, że aby wziąć w nich udział, nie trzeba się nigdzie logować, czy rejestrować. Wystarczy wejść na stronę w czasie trwania Forum i uruchomić wideorelację jednym kliknięciem.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl