11 listopada - Aktywni dla Niepodległej

2020-11-11 23:59
Bydgoszcz, różne lokalizacje
Polecane

W Bydgoszczy Narodowe Święto Niepodległości od lat mijało pod znakiem Bydgoskiego Biegu Niepodległości. Tym razem, z powodu pandemii, bieg się nie odbędzie, ale nie to znaczy, że nie będziemy cieszyć się świąteczną aktywnością. Zapraszamy na zawody „Aktywni dla Niepodległej”!
Jeśli od lat spędzacie dzień 11 listopada aktywnie, przyłączcie się do naszego sportowego wyzwania. W poprzednich latach setki zawodniczek i zawodników gromadziły się na Placu Wolności, by pokonać 5-kilometrową trasę w ścisłym centrum miasta. Tym razem zapraszamy na zawody „Aktywni dla Niepodległej”.
To wirtualne zmagania biegaczy, spacerowiczów, rowerzystów i rolkarzy. Wystarczy ściągnąć i zainstalować bezpłatną aplikację Rowerowa Stolica Polski / Aktywna Bydgoszcz. W aplikacji wybieramy, jaki sport będziemy uprawiać. 11 listopada włączamy aplikację i ruszamy na trening.
Jeżeli uda nam się:
Przejść 5 km
Przejść z kijkami 5 km
Przebiec 5 km
Przejechać na rolkach 5 km
Przejechać na rowerze 20 km
otrzymujemy nagrodę gwarantowaną – sportową koszulkę z  pamiątkowym nadrukiem.
Pod uwagę bierzemy jedynie aktywności zrealizowane 11 listopada. Po pokonaniu wymaganej odległości, aplikacja automatycznie zapisze wyzwanie, jako zrealizowane. Wręczy Wam wirtualny medal i prześle do naszej sportowej bazy danych informację o wykonaniu zadania.
Inne sporty niż rower, bieg, rolki, marsz i nordic walking nie biorą udziału w zabawie. Na stronie www.aktywna.bydgoszcz.pl od 11 listopada będzie można zaznaczyć, jaki rozmiar koszulki wybieracie. Wydawanie nagród rozpocznie się 30 dni po zakończeniu zawodów – koszulki przygotujemy dokładnie pod wskazane przez Was rozmiary.
Uwaga! Konkurs fotograficzny
Zapraszamy do przesyłania zdjęć z Waszych treningów (bieganie, jazda na rowerze, nordic-walking, chodzenie, jazda na rolkach) w ramach akcji „Aktywni dla Niepodległej”. Zdjęcia należy przesyłać w dniu 11 listopada 2020r. (od godz. 0.01  do godz. 23.59) na adres: aktywna@um.bydgoszcz.pl Nagrodzimy pięć prac, które zdobędą największą ilość „lajków”.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl