logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Jazzowa sobota

2020-10-10 20:00
2020-10-10 22:00
Apteka Restauracja & Koktajlbar
Koncert
Apteka Restauracja & Koktajlbar

To samo nazwisko, Kosętka, mogłoby sugerować, że Sara i Natan to małżeństwo. Nic bardziej mylnego! To kuzynostwo! Występują razem od dzieciństwa, dlatego tworzą bardzo zgrany duet.
Sara Kosętka - pianistka jazzowa, studentka fortepianu jazzowego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Ma na swoim koncie wspólpracę z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, MCK w Bydgoszczy czy Toruńskim Teatrem Muzycznym. Współtworzy zespół Marta Rubik Quintet. Jest rownież nauczycielem fortepianu w Fundacji Kreatywnej Edukacji w Bydgoszczy.
Natan Kosętka - skrzypek jazzowy, absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. W swoim dorobku ma współpracę z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym w Toruniu, a także z wieloma artystami i zespołami reprezentującymi różnorodne style muzyczne (Doktor Blues, Emilia Pawłowska, Missio Musica, Patrick's Hat). W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze i zbierać grzyby.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl