logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Smakołyki i rękodzieło na wiosennym jarmarku

2020-05-27 09:00
2020-05-30 21:00
Auchan Bydgoszcz
Pozostałe
Auchan Bydgoszcz

Wracają jarmarki w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz! Podczas majowej edycji w dniach 27-30 maja będzie można wybierać spośród bogatej oferty produktów regionalnych. Coś dla siebie znajdą wszyscy poszukujący tradycyjnej polskiej żywności i smakołyków, a także oryginalnej biżuterii!
Chętnie odwiedzane przez klientów „Jarmarki Cuda Wianki” ponownie zawitają do Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. Już od 27 maja przez cztery dni na stoiskach regionalnych dostawców i twórców będzie można zakupić żywność oraz rękodzieło.
Na stoiskach spożywczych będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie oraz serów. Będzie można zakupić także oliwki i różnorodne bakalie. Z kolei na stoiskach rękodzielniczych będzie można znaleźć różnorodną biżuterię, która sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskiej osoby. Stoiska będą dostępne w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz w godzinach pracy obiektu, czyli od 9:00 do 21:00.
W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką lub szalikiem, nosić jednorazowe rękawiczki oraz utrzymywać 2 metry odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl